Ευχαριστούμε για το ενδιαφέρον σας στην έκθεση Portals | Πύλη.
Η είσοδος είναι ελεύθερη, με απαραίτητη κράτηση θέσης.
H μέγιστη διάρκεια παραμονής είναι δύο ώρες χωρίς να υπερβαίνει το ωράριο λειτουργίας της έκθεσης.

Στον προγραμματισμό της επίσκεψής σας ενημερώνουμε πως, σύμφωνα με τα ισχύοντα υγειονομικά πρωτόκολλα (ΦΕΚ 5401/Β/20-11-2021), οι επισκέπτες θα πρέπει να επιδεικνύουν ΈΝΑ από τα παρακάτω:
  • πιστοποιητικό εμβολιασμού 
  • πιστοποιητικό νόσησης από Covid-19 (εντός των τελευταίων 6 μηνών)
Οι ανήλικοι από 4 έως 17 ετών δύνανται να προσκομίζουν, εναλλακτικά, δήλωση αρνητικού αυτοδιαγνωστικού ελέγχου (self-test) 24 ωρών πριν την προγραμματισμένη επίσκεψη. Η βεβαίωση πρέπει να επιδεικνύεται στην είσοδο.
Ο έλεγχος θα διενεργείται μέσω της εφαρμογής Covid free app. Η ταυτοπροσωπία ελέγχεται με επίδειξη ταυτότητας, διαβατήριου ή διπλώματος οδήγησης.

Για την προστασία των επισκεπτών μας, των εργαζομένων και των συνεργατών είναι απαραίτητη η χρήση μάσκας στην είσοδο και την παραμονή στον χώρο.
Οι επισκέπτες καλούνται να τηρούν τις απαραίτητες αποστάσεις και τον καθορισμένο χρόνο παραμονής τους στην έκθεση.
Σας ευχαριστούμε για την κατανόηση και ανυπομονούμε να σας υποδεχθούμε στην έκθεση Portals | Πύλη

Ωράριο Λειτουργίας
Δευ, Τρι: Κλειστά
Τετ, Παρ, Κυρ: 11:00 – 19:00
Πεμ, Σαβ: 12:00 – 20:00

Τελευταία είσοδος: 30 λεπτά πριν τη λήξη του ωραρίου
__
Thank you for your interest in visiting Portals.
Entrance is free, by timed ticket booked in advance only.
You may stay onsite for maximum 2 hours, not exceeding the exhibition opening hours.

As you plan upcoming visits, please review our most up-to-date visitor policies in effect. In accordance with the health authorities’ requirements, all visitors must present ONE of the following: 
  • a Covid-19 vaccination certificate 
  • a certificate of recovery from Covid-19 (up to 6 months old) 
Minors 4 to 17 years old can, alternatively present a self-test up to 24 hours prior to the visit.
Visitors will also be asked to provide photo identification. 

For the protection of our visitors and our staff, face coverings are required for entry and must be worn at all times. Please maintain social distance and be mindful of your allotted time.
We appreciate your support as we implement these new protocols and we look forward to welcoming you to Portals.

Opening Hours
Mon, Tue: Closed
Wed, Fri, Sun: 11:00 – 19:00
Thu, Sat: 12:00 – 20:00

last admission 30 min before closing 

Skip to date

Wednesday 8th December

Thursday 9th December

Friday 10th December

Saturday 11th December

Sunday 12th December

Wednesday 15th December

Thursday 16th December

Friday 17th December

Saturday 18th December

Sunday 19th December

Wednesday 22nd December

Thursday 23rd December

Friday 24th December

Monday 27th December

Tuesday 28th December

Wednesday 29th December

Thursday 30th December

Friday 31st December

Powered by